Zubní ordinace - Zubní ordinace MyDent

Cz | En
Recepce 775 631 391

Ošetření kořenových kanálků

   

Okamžitá úleva od nesnesitelné bolesti bez nutnosti vytržení zubu

Jak Vám endodoncie pomůže?

Trpíte již několik dní stupňující se bolestí zubu? Rozbolí vás zub při konzumaci „studeného“, při pobytu v chladném prostředí a bolest nepřestává? Budí vás bolest zubu i v noci? Nezabírají vám běžně dostupné léky na bolest? Pokud je to jen trochu možné, rádi byste se vyhnuli nutnosti extrakce postiženého zubu? Pak je čas věnovat maximální péči vašim kořenovým kanálkům.

Důvodem, proč trpíte tak silnou bolestí zubu je zánět zubního nervu, který se nachází v kořenových kanálcích. Často je tato bolest řešena vytržením zubu, ovšem pokud to situace dovolí, zub lze zachránit kvalitním endodontickým ošetřením.

Jak ošetření probíhá? Důkladně Vás vyšetříme a společně si vysvětlíme léčebný postup. 
Endodoncii provádíme v lokální anestezii, abychom Vás od samého začátku zbavili bolesti. Pod mikroskopem provedeme čištění kořenových kanálků, zatímco Vy pohodlně odpočíváte v křesle. Ať už ošetření zvládneme v jedné návštěvě či vše rozložíme do více setkání, vždy se snažíme, abyste z naší ordinace odcházeli s úlevou. 

ZJISTIT CENU    OBJEDNAT SE


Potřebujete znovu ošetřit již dříve ošetřené kořenové kanálky - reendodoncii?

Rozbolel Vás zub při letu letadlem, pobytu u moře nebo vysoko v horách? Udělal se Vám u zubu váček, ve kterém se hromadí hnis? Pociťujete v oblasti zubu nepříjemný tlak? Bolí Vás zub na skus? Nebo Vás na naše specializované pracoviště cíleně odesílá Váš ošetřující lékař?

V takovémto případě Vás u nás také čeká ošetření kořenových kanálků v lokální anestezii, při kterém je však potřeba pod operačním mikroskopem z kanálků nejprve odstranit původní výplň či zalomený nástroj, aby je bylo následně možné důkladně opracovat a vyčistit, jako při akutním ošetření.

 

Objednejte se k nám do ordinace my DENT!

Máme lidský přístup, zkušenosti i špičkové diagnostické a přístrojové vybavení. Budeme Vám věnovat naši maximální péči.

Objednejte se ve formuláři níže nebo nám zavolejte. Najdeme pro Vás nejbližší možný termín.

 

 

 

Objednejte se

ještě dnes