Zubní ordinace - Zubní ordinace MyDent

Cz | En
Recepce 775 631 391

Naše služby

/ Ceník

Naše služby

Akutní ošetření

V případě nesnesitelné bolesti zubů je náš tým připraven Vás ošetřit v den Vašeho telefonického objednání, pokud se na nás obrátíte do 9.00. Naše recepční Vás, pokud to bude jen trochu možné, objednají na konkrétní hodinu, abychom Vás po příchodu nenechali déle čekat. Během telefonátu s Vámi zkonzultujeme Vaše obtíže a doporučíme Vám, jak je možné alespoň částečně ulevit od bolesti do doby ošetření. V případě potřeby Vám pro zaměstnavatele následně vystavíme potvrzení o návštěvě lékaře.

Pokud nás budete kontaktovat až po 9.00, uděláme maximum pro to, abychom Vás ošetřili nejpozději během následujícího pracovního dne. I v tomto případě telefonicky zkonzultujeme Vaše obtíže a poradíme, co je pro Vás v dané situaci nejvhodnější.

Preventivní prohlídka

preventivní prohlídky dospělých a dětí, zhotovení RTG (intraorálních, OPG - 2D snímek, CBCT -
3D snímek) snímků  a stanovení léčebného plánu
základní parodontologické vyšetření a ošetření“

Dentální hygiena

Dentální hygiena v rámci stomatologického ošetření: vše na jednom místě
Dentální hygiena se již stala neodmyslitelnou součástí péče o zuby, jež vhodně doplňuje pravidelné preventivní prohlídky. Právě úzká spolupráce mezi našimi dentálními hygienistkami a zubními lékařkami zaručuje našim pacientům nejlepší možnou úroveň péče na jednom místě. Během dentální hygieny je tak často odhalen zubní kaz či jiný stomatologický nález. Naopak stomatologické vyšetření či parodontologický zákrok je zpravidla následován dentální hygienou přímo u nás v ordinaci.

Ošetření zubního kazu

Aby Váš úsměv stále působil zdravě a Vaše zuby vypadaly přirozeně bílé,používáme estetické bílé výplně a díky preciznosti pracovního postupu Vám tak můžemezaručit jejich dlouhodobou funkčnost.

Ošetření kořenových kanálků

Okamžitá úleva od nesnesitelné bolesti bez nutnosti vytržení zubu,to je ošetření kořenových kanálků
Endodoncie aneb primární ošetření kořenových kanálkůTrpíte již několik dní stupňující se bolestí zubu? Rozbolí vás zub při konzumaci „studeného“, při pobytu v chladném prostředí a bolest nepřestává? Budí vás bolest zubu i v noci? Nezabírají vám běžně dostupné léky na bolest? Pokud je to jen trochu možné, rádi byste se vyhnuli nutnosti extrakce postiženého zubu? Pak je čas věnovat maximální péči vašim kořenovým kanálkům.Důvodem, proč trpíte tak silnou bolestí zubu je zánět zubního nervu, který se nachází v kořenových kanálcích. Často je tato bolest řešena vytržením zubu, ovšem pokud to situace dovolí, zub lze zachránit kvalitním endodontickým ošetřením.Ošetření probíhá tak, že okamžitě po Vašem příchodu Vás důkladně vyšetříme, abychom stanovili diagnózu a vysvětlili si léčebný postup. Ošetření kořenových kanálků provádíme v lokální anestezii, abychom Vám od samého začátku ulevili od bolesti. Ať už ošetření zvládneme v jedné návštěvě či jej rozložíme do více setkání, vždy se snažíme, abyste z naší ordinace odcházeli s úlevou.

Fasety, korunky, můstky

Korunky - náhrady větší části zubních tkání ztracených kazem či úrazem se zachovánímvlastního kořene zubu či korunky kotvené na již zavedenýimplantát do místa chybějícího zubu.V některých případech ztráty zubu jako vhodné řešení připadá tzv. můstek – rozsáhlejší náhradas kotvením na zuby sousedící se vzniklou mezerou.Všechny provizorní práce zhotovujeme přímo v ordinaci,tedy opouštět naši ordinaci budete moci vždy s úsměvem.

Implantáty

Při ztrátě zubu je možné do mezery zavést implantát – titanový šroub,který v čelistní kosti plní funkci zubního kořene.Na tento se následně nasadí korunka. Jedná se o nejlepší estetické i funkční řešení bez poškození sousedních zubů jejich broušením na můstek.Zubní implantát přenáší žvýkací tlak a v kosti tedy zastává plnohodnotnou funkci zubu, bez přetěžování svých sousedů,čímž nedochází k jejich předčasné ztrátě.

Stomatochirurgie

Extrakce zubu
 
Bolí Vás prořezávající zub moudrosti
Čekají Vás rovnátka a dostali jste žádanku na vytržení zubu z ortodoncie?
Máte tak kazem poničený zub, že už jej nelze zachránit?

Postaráme se o Vás!

V lokální anestezii Vás šetrně zbavíme obtíží dříve, než si uvědomíte,
že sedíte na zubařském křesle

Další stomatochirurgické výkony:
•    extrakce dočasných zubů
•    resekce kořenového hrotu pod operačním mikroskopem
•    augmentace (doplnění kosti)
•    chirurgie parodontu

Bělení zubů

 Jsou-li Vaše zuby zdravé a přejete-li si je bělejší,můžeme Vám nabídnout bělení ve dvou variantách:

a) ordinační bělení – proces trvající 90min přímo na křesle v ordinaci

b) domácí bělení – s bělícím gelem, který si doma sami aplikujete do individuálně v laboratořizhotovených bělících nosičů, které Vám zůstanou pro případ, že byste chtěli proces opakovat


Vybrané výkony je možné provádět v analgosedaci.

CENÍK

Objednejte se

ještě dnes